Spolupracuj s Dávidom

Čo hovoria študenti?

 

Dávid vám dá vždy niečo navyše!

Na začiatku boli moje problémy úplne bežné. Nevedel som, čo chcem, žil som tak uponáhľane, že som vlastne len prežíval… Mal som aj problém s hnevom a konal som len na základe svojho okolia. Dostal som sa k Dávidovým podcastom, boli plné inovatívnych myšlienok, následne som prešiel 3-dňový seminár. Uvedomil som si, že toto je to, čo potrebujem, ale neviem, ako to dať do praxe. 

Vtedy som sa prihlásil do Život podľa seba a bolo to moje najlepšie rozhodnutie! Našiel som svoj vnútorný pokoj, poznám svoje hodnoty a konám podľa nich a pre mňa najdôležitejšie - odstránil som svoj hnev a frustráciu. Život podľa seba je veľmi unikátny, týždne na seba nadväzujú a postupne to dostávate do praxe. Odporúčam to každému, pretože dostanete tak veľa a toľko, koľko sami budete chcieť. Moja skúsenosť je, že dostanete vždy aj niečo navyše, pretože Dávid vám dá vždy niečo extra!

- Andrej

Naučila som sa, ako si predstavovať svoj vysnený život a ako ho v realite aj žiť

Dnes už mám úplne jasno v tom, čo je pre mňa prospešné, rozhodujem o tom sama a nie niekto iný. Dávid je chlap na správnom mieste, dokáže človeka dokopať do akcie, dokáže ma zdravo naštvať, rozplakať, ale aj rozosmiať. Život podľa seba vám radikálne zmení život k lepšiemu! 

- Petra

 
 

Kamarátka mi povedala: ,,Potrebuješ Dávida!”

Život podľa seba mi priniesol nové myslenie a lepšie vzťahy. Určite odporúčam doňho vstúpiť, získate sebahodnotu a pochopíte veľmi veľa vecí. Zmenilo mi to život.

- Andrea

Zhodila som masku a nesmierne sa mi uľavilo

Prihlásila som sa do kurzu, aby som prestala priťahovať toxických ľudí. Po absolovovani Život podľa seba už viem, prečo sa mi tie veci diali.

- Eva

 
 

Vedela som, že mám na viac! Nevedela som ale, ako na to…

V Živote podľa seba som každý týždeň do seba nahliadla bližšie a bližšie, a to v každej oblasti života. Zistila som, že veci, ktoré sa mi zdali nedosiahnuteľné, sa dosiahnuť dajú a všetko závisí iba odo mňa.

- Gabi

Zlepšila sa mi finančná situácia, žije sa mi ľahšie a idem si za tým, čo chcem

Pred vstupom do Život podľa seba sa mi zrútil život. Ľutovala som sa, mala som výčitky… Vďaka programu sa mi ale od základov zmenil život.

- Jana

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ak naši klienti majú takéto výsledky, čo je možné pre teba, ak by si mal prístup k tomu istému ako oni?

POĎME NA TO!