Spolupracuj s Dávidom

PODCAST

VYPOČUJ SI TERAZ

Podcast Nastavenie mysle digitálneho CEO


Staň aj ty poslucháčom najsťahovanejšieho motivačného podcastu na Slovensku. Nová epizóda vychádza každý štvrtok.

Nastavenie mysle je nebiznisový biznis podcast, ktorý ti ukáže, ako ovládnuť svoju myseľ a posunúť svoje myslenie na vyššiu úroveň, aby si vedel, že NIČ nie je nemožné.

Dávid Hanc je leader v podvedomej transformácii a pomáha ľuďom zmeniť svoje podvedomé myslenie, aby mohli začať žiť život svojich snov - viac peňazí, lepšie vzťahy a celkovo lepší život - život podľa seba.

V tomto podcaste nenájdeš žiadny motivačný bullshit, ktorý ti tlačia do hlavy inde.

Je kombináciou transformačnej psychológie, kognitívnej neurovedy a resetu myslenia.

Ak chceš dosiahnuť vo svojom živote viac, cítiť sa lepšie, nájsť vnútorný pokoj a nie len prežívať, ale naozaj žiť naplnený život, tak tento podcast je presne pre teba, pretože teraz sa začínaš učiť, ako ovládnuť svoju myseľ a posunúť svoje myslenie na vyššiu úroveň. A keď toto urobíš, čokoľvek, čo chceš, sa stane možné.

Kde začať?

Ako sa naozaj zmeniť z vnútra navonok | #NM213

Ako žiť šťastný život? Ako zmeniť svoj život? Ako sa vymaniť z negatívnych myšlienok? Ako NAOZAJ dosiahnuť svoje sny a nesabotovať sám seba? Tento podcast ti presne ukáže ako začať svoju zmenu z vnútra navonok.

Vypočuj si tu

Ako nájsť sama seba | #NM356

Chceš "nájsť sama seba"? Chceš plnohodnotnejší život? Túžiš po naplnenom živote, no nevieš, kde začať? Jednoduché... začni vo vnútri. Všetko začína v tebe, nie mimo teba.

Vypočuj si tu

Ako sa odzaseknúť v živote a nájsť svoje životné poslanie | #NM365

Autá sa môžu zaseknúť, veci sa môžu zaseknúť, ale ľudia sa nemôžu zaseknúť, pretože majú schopnosť meniť veci a robiť rôzne veci. V živote sme často uviaznutí alebo bez smeru, pričom v skutočnosti máme všetky odpovede neustále pred sebou, no my sme príliš zaneprázdnení tým, že sme zaseknutí, aby sme videli priam očividnú odpoveď.

Vypočuj si tu