Spolupracuj s Dávidom

Iba TY si dokážeš vytvoriť
život podľa seba.


Za pomoci mojich online programov ti ukážem presnú cestu, ako zmeniť svoj život na všetkých úrovniach - mindset, peniaze, rodina, vzťahy…

Toto potrebujem! Vstúp do Život podľa seba.

Život podľa seba


Zmena tvojej identity je jediná cesta, ako vytvoriť NAOZAJ naplnený život - plnohodnotné vzťahy, finančnú a časovú slobodu.

Život podľa seba je 13-týždňový skupinový koučovací program, ktorý ťa oslobodí od seba samého. Toto je pre ľudí, ktorí majú víziu života, ktorú chcú, ale sú uviaznutí vo svojej hlave. Ak vieš, že ťa niečo brzdí, ale nevieš, čo to je, tento program je presne pre teba. Každý týždeň zahŕňa živý koučing, hovor s otázkami a odpoveďami a transformačné domáce úlohy, ktoré ti pomôžu odomknúť a dosiahnuť to, o čo sa snažíš - Život podľa seba.

Program otvárame dvakrát za rok, a preto sa zapíš na prioritnú listinu, aby si bol medzi prvými, kto sa dozvie, kedy znova otvárame brány.

PRidaj sa na prioritnú listinu

Vyber si z okamžite dostupných online programov a video tréningov

Reset Myslenia

Cítiš niekedy, že žiješ život, ktorý nechceš žiť? Reset Myslenia je tu od toho, aby ti pomohol odstrániť tvoje vnútorné bloky a začať žiť nový život, bez obmedzení a strachov!

Získaj okamžitý prístup

Láska K Peniazom

Je na čase odomknúť mindset, ktorý ti zarobí státisíce! Získaj tento špeciálny kurz, v ktorom ťa naučím milovať peniaze.

Získaj okamžitý prístup

Finančné Majstrovstvo

Objav, ako zákon príťažlivosti odpudzuje peniaze, ktoré chceš mať a ako sa stať bohatým. Zisti, prečo zápasíš s peniazmi a žiješ od výplaty do výplaty- a čo robiť inak.

Získaj okamžitý prístup

Staň sa nezastaviteľný

Poraz svojho vnútorného kritika, ovládni svoj strach, objav svoju hodnotu, prekonaj pochybnosti o sebe a staň sa sebavedomým natoľko, že budeš v živote NEZASTAVITEĽNÝ.

Získaj okamžitý prístup

5 dňový Životný challenge

... aby si mohol byť, robiť a mať, čokoľvek, čo v živote chceš.

Nauč sa ako využiť silu svojho podvedomia už za 5 DNÍ!

Získaj okamžitý prístup

Čo o Dávidovi hovoria jeho študenti?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Chcem výsledky ako oni!