V živote som si prešiel horšími i lepšími štádiami, ak ťa zaujíma môj príbeh, tak si ho vypočuj. Začínal som ako tatér a zistil som, že pri tom, ako svojich klientov tetujem, sa mi bezprostredne zdôverujú. Riešili prevažne témy medziľudských vzťahovrozchody, rozvody, neschopnosť nájsť si partnera či traumy, ktoré ich v živote stretli.

Začal som na sebe pracovať a študovať si rôzne múdre knihy z oblasti psychológie, koučingu, mentoringu a komunikácie, pretože ak moji klienti cítili potrebu prísť si po radu ku mne, ja som cítil potrebu dať im tú najlepšiu.

Študovať som neprestal a ani nikdy neprestanem, chcem cez svoj príklad pomôcť ďalším mojim klientom a poskytovať im rady iba v oblastiach, ktoré mám odžité.

Moje služby sú určené pre všetkých, ktorí nevedia, ako ďalej – bez ohľadu na pohlavie, vek alebo stav. Podvedomé preprogramovanie mysle je moja unikátna technika, vďaka ktorej môžeš byť aj ty tou najlepšou verziou seba samého.

Hľadáš si partnera a nevieš ako na to? Prežívaš náročný rozchod a zdá sa ti všetko beznádejné? Neustále sa ti nedarí a máš na všetko tisíc výhovoriek?

Som Dávid Hanc a som tvoj človek.

Moje služby Moje služby Moje služby